המספריים של אפי מתמחים בשירותי מספרה לכל סוגי חיות המחמד ובנוסף מספקים מזון איכותי וציוד נלווה נדרש. אצלנו חיית המחמד שלך מקבלת טיפול מקיף הכולל תספורת, מקלחת, גזיזת ציפורניים, ניקיון אוזניים, בישום וטיפוח. אנו מספקים שירותי כבר מעל 10 שנים לכל סוגי חיות המחמד ויכולים לשתף אתכם שאנו עושים זאת באהבה גדולה בכל פעם מחדש. במספרה צוות עובדים מסור ומנוסה אשר נבחר בקפידה תוך מטרה להעניק לחיית המחמד שלך את הטוב ביותר, אנו מאמינים כי לקוח מרוצה הוא הבסיס להצלחה שלנו לכן אנו עושים את המרב כל פעם מחדש!

המספרה ממוקמת בבאר שבע בכתובת שדרות ירושלים 2 (מרכז ספיר) ופתוחה לציבור הרחב בימים א'-ה' בשעות 9:00-19:00 / יום שישי 8:00-14:00.

למה חשוב לספר את בעלי החיים במספרת חיות מקצועית בבאר שבע?

טיפול וטיפוח הפרווה של חיות המחמד הוא חלק בלתי נפרד משגרת הפעולות הנדרשות מאתנו בתור בעלים על מנת להגן עליהם מפני בעיות בריאותיות העלולות להתפתח ללא הטיפול הנכון והמתאים. בין אם מדובר בכלב או בחתול, לכל חייה יש את הצרכים הייחודיים שלה ואת הטיפול המתאים והנכון עבורה. היעדר טיפול או טיפול לא מקצועי בפרוות בעלי החיים שלנו עלול לגרום לסיבוכים בריאותיים ובכללם חסימת זרימת האוויר לעור החייה, התפתחות של זיהומים, פריחה, גרד ועוד. כדי להגדיל את הסיכוי למצוא את הטיפול הנכון עבור חיית המחמד שלכם, חשוב להקפיד לעבוד עם מספרת חיות מקצועית ובעלת מוניטין שתוכל לספק את הצרכים הספציפיים של חיית המחמד שלכם.

 

מהם השירותים הנוספים שניתן לרכוש במספרת חיות?

המספריים של אפי מתמחים בשירותי מספרה לכל סוגי חיות המחמד ובנוסף מספקים מזון איכותי וציוד נלווה נדרש. אצלנו חיית המחמד שלך מקבלת טיפול מקיף הכולל: תספורת, מקלחת, הברשה ודילול פרווה, גזיזת ציפורניים, ניקיון אוזניים, בישום וטיפוח. בנוסף, במספריים של אפי ניתן לרכוש שמפו לכלבים וחתולים, סרום להזנת השיער, בושם לכלב או לחתול ועוד מגוון מוצרים שמשמשים אותנו כבר שנים רבות במספרה. וכן מוצרים נלווים לטיפול במקרים של קרציות ומזיקים אחרים על גופה ובסביבתה חיית המחמד כגון: אמפולות אדוונטיקס לכלב ולחתול, קולר סרסטו לכלב, קולר סרסטו לחתול, תוספי מזון לכלבים וחתולים ועוד מגוון מוצרים ופינוקים להשלמת הטיפול בחיית המחמד שלכם.

 

למה כדאי לבחור במספרת החיות של המספריים של אפי?

המספריי מספקים שירותי כבר מעל 15 שנים לכל סוגי חיות המחמד ויכולים לשתף אתכם שאנו עושים זאת באהבה גדולה בכל פעם מחדש. במספרה צוות עובדים מסור ומנוסה אשר נבחר בקפידה תוך מטרה להעניק לחיית המחמד שלך את הטוב ביותר, אנו מאמינים כי לקוח מרוצה הוא הבסיס להצלחה שלנו לכן אנו עושים את המרב כל פעם מחדש! אז למה דווקא אצלנו? מתחייבים לשירות אדיב ומהיר, מתמחים בכל סוגי התספורות, מעל 15 שנות ניסיון ומוניטין בתור מספרת חיות מקצועית בבאר שבע, והכי חשוב – אנחנו אוהבים חיות!

 

 

\

מבצעי נובמבר כבר כאן!

מגוון מבצעים על ציוד ומזון לבעלי חיים

דילוג לתוכן