מזון לכלבים

מבצע
סיינס u/d
389.00

למה חשוב להתאים את סוג האוכל לגזע הכלב?

גזע הכלב שלכם עשוי לא רק לקבוע את מראהו החיצוני, אלא גם להשפיע על המזג שלו, מבנה גופו, רמת הפעילות הנדרשת עבורו ועוד על מגוון צרכים תזונתיים. כך ייתכן, לדוגמה, כי כלב בעל מבנה גוף אתלטי ורמת פעילות גבוהה יפיק תועלת ממזון כלבים המותאם לצרכיו, לעומת מזון כלבים המותאם לגזעים פחות פעילים. לכל גזע כלבים יש את המאפיינים הגנטיים שלו שקובעים את קצב חילוף החומרים של הכלב, עמידותו בפני מחלות ובעיות הקשורות לזקנה. מציאת המזון המתאים לגזע מסוים יכול לסייע בהפחתה של בעיות אלו על ידי סיפוק מיטב הרכיבים התזונתיים שיתמכו בבריאותו הכללית, והכל בתוך קערת האוכל של הכלב שלכם.

איזה סוגי מזון לכלבים ניתן למצוא בחנות?

בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון סוגי מזון לכלבים המותאמים לשלב החיים של הכלב שלכם, גודל הגזע ולבעיות בריאותיות מסוימות. מגוון זה כולל מספר מותגי אוכל לכלבים הכוללים תפריט תזונתי מיוחד עבור שלבי החיים השונים: אוכל לגורים, כלבים בוגרים וכלבים מבוגרים, וכן עבור בעיות הקשורות לבריאות כלבכם כמו שמירה על משקל תקין, אלרגיות לרכיבי מזון מסוימים ועוד. בחנות שלנו תוכלו למצוא בנוסף מזון רטוב ושימורים לכלבים, וכן גם תוספי מזון לכלבים הנזקקים לכך במסגרת התפריט התזונתי שלהם. בנוסף, אנו מחזיקים מזון רפואי לכלבים.

על מה חשוב להקפיד כאשר מזמינים משלוח אוכל לכלבים?

כאשר מזמינים משלוח אוכל לכלבים יש להקפיד למצוא שירות משלוחי מזון לכלבים העונה הן על הצרכים של כלבכם האהוב והן על הצרכים שלכם בתור בעלי הכלבים. שירות משלוחי מזון לכלבים צריך לעמוד במספר קריטריונים. ראשית, מכיוון שכל כלב זקוק לאוכל על בסיס יומי, על שירות המשלוחים לעמוד בזמינות הנדרשת מלקוח על מנת שמשלוח האוכל לכלב שלו יגיע בזמן, תוך התחשבות בצרכים ובאילוצים הייחודיים של בעל הכלב. קריטריון נוסף הוא איכות המוצר המסופק במסגרת המשלוח. יש להקפיד כי מזון הכלבים המסופק במשלוח יהיה מאוחסן בתנאי לחות וטמפרטורה נאותים וכי תהליך ההעמסה והשינוע של המוצר נעשים בצורה מקצועית על מנת לא לפגוע באיכותו.

אנו ב4-פט מספקים שירות משלוחים של אוכל לכלבים וחתולים הכולל שירות איכותי עד בית הלקוח ובמחירים הוגנים במיוחד. אין צורך לנסוע רחוק, לבזבז זמן יקר, לסחוב על הגב שקים כבדים – פשוט מחייגים אלינו ונהנים מנוחות מרבית וחסכון של זמן יקר.

\

מבצעי נובמבר כבר כאן!

מגוון מבצעים על ציוד ומזון לבעלי חיים

דילוג לתוכן