מזון לחתולים

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים אוכל לחתול?

ישנו מגוון רחב של סוגי מזון לחתולים, אך לא כולם נוצרו באופן זהה. המזון המתאים לחתולכם עשוי בראש ובראשונה להיות תלוי בגילו, במשקלו ובמצב הבריאותי הכללי שלו, ולכן יש לקחת גורמים אלו בחשבון לפני שניגשים לקנות מזון לחתולים. דברים נוספים שרצוי לדעת לפני שאתם רוכשים אוכל לחתול שלכם הם מידת האנרגטיות שלו והאם קיימת אצלו רגישות לרכיבי מזון מסוימים שעלולים לגרום לו לאלרגיות ובעיות בריאותיות נוספות. וכמו לפני כל רכישה אחרת, גם ברכישת מזון לחתולים יש לשקול את עלות המוצר כנגד איכותו ולבחור באוכל לחתולים שיספק את צרכיו התזונתיים של החתול וגם לא יהווה נטל כלכלי על בעליו.

איך בוחרים אוכל מומלץ לחתולים?

איכות המזון של החתול שלכם עשויה להשפיע על מזג רוחו, התנהגותו, בריאותו הכללית ואורך חייו. לכן, מתקבל על הדעת להעניק לחתול האהוב שלנו את המזון חתולים המומלץ ביותר עבורו. אוכל מומלץ לחתולים נדרש לעמוד בסטנדרטים של טריות גבוהה של חומרי הגלם ושל ערכים תזונתיים גבוהים. בהגיענו להמליץ על אוכל איכותי לחתול עלינו לוודא כי חומרי הגלם של המוצר הגיעו ממקור ראוי וטופלו בצורה ראויה כך שלא תפגום בערכיו התזונתיים. סוג המזון המומלץ לחתולכם עשוי להיות תלוי בגילו, במשקלו ובמצב הבריאותי הכללי שלו, ולכן יש לקחת גורמים אלו בחשבון לפני שניגשים לקנות מזון לחתולים. דברים נוספים שרצוי לדעת לפני שרוכשים אוכל לחתול שלכם הם מידת האנרגטיות שלו והאם קיימת אצלו רגישות לרכיבי מזון מסוימים.

איזה אוכל מומלץ לרכוש לגורי חתולים?

האוכל המומלץ ביותר עבור גור החתולים שלכם צריך לצייד אותו בכל הוויטמינים, מינרלים, ונוגדי החמצון הנדרשים לו על מנת שיוכל לגדול להיות חתול בוגר, בריא וחזק. גורי חתולים יונקים מאימם עד גיל 8 שבועות בערך, שלאחריהם הם יזדקקו לאוכל ייעודי לגורי חתולים המבוסס על יחס חלבון-שומן המתאים לצרכיהם התזונתיים. גורי חתולים גדלים מהר, וכדי לספק את צרכיהם התזונתיים מומלץ להאכילם כ3-4 פעמים ביום כדי להעניק להם את האנרגיה לה הם זקוקים.

לצפייה במבחר סוגי מזון ומוצרים איכותיים לבעלי חיים הקליקו לעמוד הבית

\

מבצעי נובמבר כבר כאן!

מגוון מבצעים על ציוד ומזון לבעלי חיים

דילוג לתוכן