מזון היפואלרגני לכלבים

מזון היפואלרגני לכלבים

מזון היפואלרגני לכלבים הוא מזון המיועד לכלבים הסובלים מאלרגיות למזון. אלרגיות למזון אצל כלבים הן תופעה נפוצה, והן יכולות לגרום לתסמינים שונים, כגון גירוד, שלשולים, הקאות ואדמומיות בעור.

מזון היפואלרגני נועד להפחית את הסיכון לתגובות אלרגיות על ידי הגבלת החשיפה של הכלב לחומרים אלרגניים. מזונות אלה בדרך כלל מכילים חלבון בודד, כגון עוף, בקר, דג או כבשה. הם עשויים גם להכיל מרכיבים אחרים, כגון אורז, תפוחי אדמה או ירקות, שהם בדרך כלל לא אלרגניים.

ישנם שני סוגים עיקריים של מזון היפואלרגני לכלבים:

מזון היפואלרגני מסחרי

מזון היפואלרגני מסחרי הוא מזון המיוצר על ידי יצרנים שונים, והוא זמין לרכישה בחנויות חיות מחמד. מזונות אלה בדרך כלל מכילים חלבון בודד, כגון עוף, בקר, דג או כבשה. הם עשויים גם להכיל מרכיבים אחרים, כגון אורז, תפוחי אדמה או ירקות, שהם בדרך כלל לא אלרגניים.

מזונות היפואלרגניים מסחריים הם בדרך כלל יקרים יותר ממזונות רגילים, אך הם עשויים לספק יתרונות בריאותיים לכלב שלכם אם הוא סובל מאלרגיות למזון.

מזון היפואלרגני רפואי

מזון היפואלרגני רפואי מיוצר על ידי חברות מזון לבעלי חיים רפואיים, והוא זמין רק בבתי מרקחת וטרינריים. מזונות אלה מכילים מרכיבים ספציפיים שתוכננו כדי לעזור להפחית תגובות אלרגיות.

מזונות היפואלרגניים רפואיים עשויים להיות יעילים יותר מאשר מזונות היפואלרגניים מסחריים בטיפול באלרגיות למזון אצל כלבים. עם זאת, הם גם יקרים יותר.

אם אתם חושדים שהכלב שלכם סובל מאלרגיות למזון, חשוב להתייעץ עם וטרינר. הוטרינר יוכל לאבחן את האלרגיה ולרשום את הטיפול המתאים.

טיפים לבחירת מזון היפואלרגני לכלב שלכם:

✻ דברו עם הוטרינר שלכם: הוטרינר יכול לעזור לכם לבחור את המזון המתאים ביותר לכלב שלכם.

✻ קרא את התווית בקפידה: בדוק את רשימת המרכיבים כדי לוודא שהמזון מכיל חלבון בודד שאינו אלרגני לכלב שלכם.

✻ התחילו בהדרגה: הוסיפו את המזון ההיפואלרגני לתזונה של הכלב שלכם בהדרגה, כדי להפחית את הסיכון לתגובות אלרגיות.

אם אתם רואים שכלב שלכם מתחיל לפתח תסמינים של אלרגיה לאחר שעבר למזון היפואלרגני, פנו לוטרינר שלכם.

תסמינים של אלרגיות למזון אצל כלבים

תסמינים של אלרגיות למזון אצל כלבים יכולים לכלול:

  • גירוד
  • שלשולים
  • הקאות
  • אדמומיות בעור
  • אוזניים אדומות ומגרדות
  • עיניים אדומות ומגרדות
  • נשימה כבדה
  • שיעול
  • דלקת בבטן

אם אתם רואים אצל הכלב שלכם אחד או יותר מתסמינים אלה, חשוב להתייעץ עם וטרינר כדי לאבחן את הבעיה ולקבל טיפול מתאים.

Share This Post

מאמרים נוספים

מאמרים

מדריך לאוכל מומלץ לכלבים קטנים

במאמר זה, נציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת על בחירת מזון איכותי לכלבים קטנים, ונעזור לכם להבטיח לחברכם על ארבע חיים בריאים ומלאי אנרגיה.

כלבים וחתולים, כמו כל חיות המחמד, עלולים לסבול ממגוון מזיקים שיכולים לגרום להם אי נוחות, זיהומים ואף מחלות. מזיקים אלה, ברוב המקרים יטרידו את מנוחתה של חיית המחמד שלכם במשך 24 שעות ביממה. כידוע, הפרעושים והקרציות המוגדרים טפילים שכמעט כולנו מכירים (יסכימו איתנו בעלי כלבים וחתולים), חיים למעשה ממציצת דמן של חיות המחמד המתוקות שלנו, בטח במזג האוויר הלוהט של הקיץ הישראלי. הידעתם? מעבר לתחושה המציקה, המזיקים יכולים גם להעביר מחלות לא נעימות ולהשפיע משמעותית על איכות חייה של חיית המחמד שלכם. מוצרי הדברה ייעודים יאפשרו לכם להרחיק את המזיקים מחיית המחמד שלכם ולהעניק לה חיים רגועים ושקטים!
Uncategorized

סניור הדברה – כל סוגי ההדברה לחיות!

כלבים וחתולים, כמו כל חיות המחמד, עלולים לסבול ממגוון מזיקים שיכולים לגרום להם אי נוחות, זיהומים ואף מחלות. מזיקים אלה, ברוב המקרים יטרידו את מנוחתה

\

מבצעי יולי כבר כאן!

מגוון מבצעים על ציוד ומזון לבעלי חיים

דילוג לתוכן