מזון רפואי לכלבים

בדיוק כמו בני האדם, גם כלבים נוטים, לעיתים, לסבול ממחלות שונות או תופעות פיזיולוגיות לא נעימות, המאלצות את בעליהם בחירה מחודשת של אותו מזון, שממנו הם ניזונים ביום יום. למזון יש כוח רב והיכולת לספק לגוף את כל מה שהוא צריך, ובעיקר למערכותיו. יחד עם זאת, אם הוא לא מותאם באופן נקודתי למצבו של הכלב, למצבה של חיית המחמד, הוא עשוי אפילו להרע לה ולהחמיר את המצב. בדיוק בשביל זה מוצע כיום מזון רפואי לכלבים, המותאם למצבים הבריאותי ומספק להם את כל מה שהם צריכים כדי לשוב להיות בריאים, או לכל הפחות – כדי לשמור על מצב בריאותי יציב.

מתי יש צורך במזון רפואי לכלבים?

ישנם מספר מצבים בהם יש צורך במזון רפואי לכלבים. אלרגיה למזון היא אחת מהם. ישנם כלבים המפתחים רגישות מסוימת לרכיבים כלשהם, למשל רכיב המשויך למזון. רגישות שכזו לא תאפשר להם לעכל את המזון כהלכה ויכולה לגרום לבעיות עיכול קשות ומצבים אחרים לא נעימים. השמנת יתר אצל כלבים וגם סוכרת הן שתי סיבות נוספות, המצריכות בחירה במזון רפואי מופחת שומן בעיקר. כלבים מבוגרים יזדקקו למזון שנעכל טוב יותר ומספק להם יותר רכיבים תזונתיים חשובים מכלבים בגילאים ממוצעים. כלבים צעירים מאד, גורים, בשל התפתחותם, יזדקקו אף הם למזון מיוחד, אם כי לא רפואי אלא כזה המותאם לגיל שבו הם נמצאים.

כיצד בוחרים אוכל רפואי לכלב?

בחירה נכונה של אוכל רפואי לכלב מתחילה בהתייחסות לרכיבים שבו. יש לוודא שאותם רכיבים אכן תואמים למצב הבריאותי וכי מדובר במזון איכותי. מעבר לכך, כדאי מאד לדאוג לפנות לחנות המתמחה במכירה של מזון רפואי לכלבים, הן כדי ליהנות ממבחר של אפשרויות והן כדי לדעת שמדובר במקור אמין, שמבין בתחום.

אילו סוגי מזון רפואי קיימים?

מזון רפואי המיועד לכלבים הסובלים מבעיות של מטבוליזם או השמנת יתר, מזון לכלבים הסובלים מבעיות לב, מזון היפואלרגני ומזון לסובלים מבעיות בדרכי השתן, הם רק ממגוון של סוגי מזון רפואי לכלבים שקיימים כיום בשוק.

אצלנו, ב – 4Pet, תמצאו מגוון רחב של מוצרים לכלבים, כולל מזון רפואי מאיכות גבוהה, אותו ניתן להתאים נקודתית לצרכיו ולמצבו של הכלב שלכם. לפרטים נוספים אודות המוצרים והמזון המוצע למכירה, מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 052-270-1092. נשמח לעמוד לרשותכם.

\

מבצעי דצמבר כבר כאן!

מגוון מבצעים על ציוד ומזון לבעלי חיים

דילוג לתוכן